————————Hakkımızda————————

Şirketimiz 1994 yılında "Yunus Pantograf" adıyla Karaköy Yüksekkaldırım'da kurulmuştur. İlk zamanlarda genellikle kaşe imalatı üzerina üretim yapan şirketimiz, ilerleyen yıllarda gelişme kaydederek reklam sektöründe daha geniş kapsamlı üretime geçmiştir. Teknolojinin ve sektörün gelişmesine ayak uyduruan şirketimiz daha sonraları Plotter (Roland) ve Lazer Kesim makinası (Trotec) ile kendisini geliştirmiştir.

Her çeşit kaşe, mühür, damga gibi üretimlerin yanında madeni etiket, yön levhaları, tabelalar, promosyon ürünleri, masa üzeri ürünleri, yaka isimlikleri, ahşap, kristal gibi plaketler ve bunların dışında özel tasarım işleri ile farklı kitlelere hitap etmektedir. Ahşap, cam, plexiglass ve benzeri ürünler üzerine lazer makinası ile işlermeler yapıp piyasaya farklı ürünler sunmaya çalışmaktadır.

Güven ve memnuniyet kavramlarını esas edinen şirketimiz, çalışma yaptığı şirketleri daima güleryüzle karşılayıp, güleryüzle uğurlamış, karşılıklı güven ve memnuniyet ilişkisini daima korumakla beraber ileriye yatırım yapmayıda bilmiştir. Daima uygun fiyat, kaliteli çalışma ile işlerini yürüten şirketimiz, sizlere hizmet vermeyi bir borç bilir.

Saygılarımızı Sunarız.

Yunus TOPKARAOĞLU